Rok szkolny | Uczeń | Osiągnięcie | Konkurs |
2021/2022 | Gotkowska Maja | wyróżnienie | Wojewódzki Konkurs Plastyczny pt. „Witraż Wielkanocny” dla klas VII–VIII |
2021/2022 | Maroń Franciszek | III miejsce | Wojewódzki Konkurs Plastyczny pt. „Witraż Wielkanocny” dla klas I–III |
2021/2022 | Załucki Szymon | II miejsce | Konkurs plastyczny pt. „Energia z lasu” organizowany przez Ligę Ochrony Przyrody Okręg Podkarpacki w Rzeszowie oraz PGE DYSTRYBUCJA S.A. Oddział Rzeszów |
2017/2018 | Sosnowski Maxym | I miejsce | II Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Historia II wojny światowej: Polskie Państwo Podziemne 1939–1945” w kategorii „Praca fotograficzna” |
2017/2018 | Gradkowska Anna | nagroda specjalna | Międzyszkolny Konkurs Literacko-Plastyczny "Słowem malowane" |
2017/2018 | Hanzouli Anna | nagroda specjalna | Międzyszkolny Konkurs Literacko-Plastyczny "Słowem malowane" |
2017/2018 | Duplaga Joanna | II miejsce | X Jubileuszowy Międzyszkolny Konkurs Artystyczny "Jan Paweł II - orędownik niepodległości" |
2017/2018 | Sue-Young Kim | wyróżnienie | X Jubileuszowy Międzyszkolny Konkurs Artystyczny "Jan Paweł II - orędownik niepodległości" |
2017/2018 | Mason Brodie Millard | II miejsce | X Jubileuszowy Międzyszkolny Konkurs Artystyczny "Jan Paweł II - orędownik niepodległości" |
2017/2018 | Łuczyk Agnieszka | wyróżnienie | Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny pt.: "Mój przyjaciel Miś - bohater z ulubionej bajki" |
2017/2018 | Nykiel Kacper | wyróżnienie | Międzyszkolny Konkurs Plastyczny pt.: "Kolory Pani Jesieni" |
2015/2016 | Dudziński Ambroży | Wyróżnienie | Ogólnopolski Konkurs Plastyczny„Rejs na wyspy nieznane” X edycja Konkursu „Słońce, woda i przygoda” |
2015/2016 | Korbecka Katarzyna | Wyróżnienie | Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Anioły, aniołki, aniołeczki i ich ziemskie wycieczki” organizowanego pod patronatem Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie |
2015/2016 | Trznadel Szymon | Wyróżnienie | "Międzyszkolnego Konkursu: Jan Paweł II Papież Miłosierdzia" |
2015/2016 | Pasierb Marcin | Wyróżnienie | Wojewódzki Konkurs Twórczości Plastycznej oraz Grafiki Komputerowej dla Dzieci i Młodzieży pt.: „Jan Paweł II w sercu i w pamięci”. Temat przewodni: „Bądźcie świadkami miłosierdzia”. |
2015/2016 | Hanzouli Anna | Wyróżnienie | Wojewódzki Konkurs Twórczości Plastycznej oraz Grafiki Komputerowej dla Dzieci i Młodzieży pt.: „Jan Paweł II w sercu i w pamięci”. Temat przewodni: „Bądźcie świadkami miłosierdzia”. |
2010/2011 | Dominika Bednarz | nagroda | Konkurs plastyczny „Czyste wody, zdrowe ryby” |
2010/2011 | Milena Ostrowska | wyróżnienie | Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Kolędnicy wędrownicy” |
2010/2011 | Patrycja Buczek | wyróżnienie | Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Kolędnicy wędrownicy” |
2010/2011 | Katarzyna Rałowska | III miejsce | Wojewódzki Konkurs Plastyczno - Teatralny „Kukły” |
2009/2010 | Bartosz Witkowski | wyróżnienie | Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Gwiazdka 2009” - organizator MDK Świnoujście |
2010/011 | Michał Rybka | wyróżnienie | Konkurs kabaretowy –Nagroda Ukrytego Jurora |
2010/011 | Łukasz Stolarski | wyróżnienie | Konkurs kabaretowy –Nagroda Ukrytego Jurora |
2010/011 | Konstantin Kloppe | wyróżnienie | Konkurs kabaretowy –Nagroda Ukrytego Jurora |
2010/2011 | Maciej Domaradzki | wyróżnienie | Konkurs kabaretowy - kategoria „Komizm na scenie” |
2010/2011 | Bartosz Witkowski | I miejsce | Konkurs recytatorski |
2010/2011 | Jacek Jedynak | wyróżnienie | Konkurs recytatorski |
2010/2011 | Piotr Celtner | I miejsce | Konkurs Piosenki Polskiej - młodsza grupa wiekowa |
2010/2011 | Emilia Pawłowska | II miejsce | Konkurs Piosenki Polskiej - młodsza grupa wiekowa |
2010/2011 | Kajetan Ostrowski | III miejsce | Konkurs Piosenki Polskiej - młodsza grupa wiekowa |
2010/2011 | Szymon Błądziński | IV miejsce | Konkurs Piosenki Polskiej - młodsza grupa wiekowa |
2010/2011 | Magdalena Celtner | I miejsce | Konkurs Piosenki Polskiej - starsza grupa wiekowa |
2010/2011 | Milena Ostrowska | II miejsce | Konkurs Piosenki Polskiej - starsza grupa wiekowa |
2010/2011 | Maciej Błądziński | II miejsce | Konkurs Piosenki Polskiej - starsza grupa wiekowa |
2009/2010 | Bartosz Witkowski | wyróżnienie | Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Gwiazdka 2009” - organizator MDK Świnoujście |
2009/2010 | Mamczur Beata | I miejsce | Konkurs plastyczny „Rzeszów - miasto bez spalin i hałasu” organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Rzeszowie |
2008/2009 | Oskar Wanat | wyróżnienie | Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Przyroda mój przyjaciel” organizowany przez Dom Kultury Osiedla Tysiąclecia w Rzeszowie |
2008/2009 | Katarzyna Rałowska | II miejsce | Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Przyroda mój przyjaciel” organizowany przez DK Osiedla Tysiąclecia w Rzeszowie |
2008/2009 | Milena Ostrowska | I miejsce | Konkurs Piosenki Ekologicznej „Ekologia w piosence” kategoria zespół wokalny |
2008/2009 | Milena Ostrowska | wyróżnienie | Konkurs Piosenki Ekologicznej „Ekologia w piosence” kategoria solista |
2008/2009 | Beata Mamczur | I miejsce | Konkurs Piosenki Ekologicznej „Ekologia w piosence” kategoria zespół wokalny |
2008/2009 | Grabowska Aleksandra | I miejsce | Konkurs Piosenki Ekologicznej „Ekologia w piosence” kategoria zespół wokalny |
2008/2009 | Grabowska Aleksandra | wyróżnienie | Konkurs Piosenki Ekologicznej „Ekologia w piosence” kategoria solista |
2008/2009 | Górny Paulina | I miejsce | Konkurs Piosenki Ekologicznej „Ekologia w piosence” kategoria zespół wokalny |
2008/2009 | Gębarowska Joanna | I miejsce | Konkurs Piosenki Ekologicznej „Ekologia w piosence” kategoria zespół wokalny |
2008/2009 | Celtner Magdalena | I miejsce | Konkurs Piosenki Ekologicznej „Ekologia w piosence” kategoria zespół wokalny |
2007/2008 | Błądziński Maciej | I miejsce | XIII Wojewódzki Przegląd Małych Form Teatralnych „Bajkowisko 2008” w kategorii wiersz |
2005/2006 | Rzeszutek Helena | III miejsce | III edycja międzyszkolnego konkursu literackiego „Szkolny debiut |
2005/2006 | Ubaka Patryk | wyróżnienie | Powiatowy konkurs „Tęczowy Anioł” |
2005/2006 | Drozd Barbara | wyróżnienie | Powiatowy konkurs „Tęczowy Anioł” |
2005/2006 | Bakun Aleksandra | nagroda | Powiatowy konkurs „Tęczowy Anioł” |
2004/2005 | Kuźma Tomasz | I miejsce | Drużynowe zawody matematyczne „Świat matematyki” organizowane przez WSiZ |
2004/2005 | Dykman Mikołaj | wyróżnienie | Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Żyję zdrowo - bo bez nałogów” organizowany w ramach Programu Profilaktyki Przeciwalkoholowej |
2004/2005 | Dykman Aleksander | wyróżnienie | II edycja międzyszkolnego konkursu literackiego „Szkolny debiut” |
2004/2005 | Kuźma Tomasz | II miejsce | II edycja międzyszkolnego konkursu literackiego „Szkolny debiut” |
2004/2005 | Bukowski Beniamin | I miejsce | II edycja międzyszkolnego konkursu literackiego „Szkolny debiut” |
2003/2004 | Koba Agnieszka | wyróżnienie | I edycja międzyszkolnego konkursu literackiego „Szkolny debiut” |
2003/2004 | Kuźma Tomasz | wyróżnienie | I edycja międzyszkolnego konkursu literackiego „Szkolny debiut” |
2003/2004 | Tomala Witold | wyróżnienie | I edycja międzyszkolnego konkursu literackiego „Szkolny debiut” |
2003/2004 | Bukowski Beniamin | II miejsce | I edycja międzyszkolnego konkursu literackiego „Szkolny debiut” |
2003/2004 | Pasterski Bartosz | I miejsce | I edycja międzyszkolnego konkursu literackiego „Szkolny debiut” |
2003/2004 | Ubaka Patryk | II miejsce | VI edycja konkursu „Czyste wody zdrowe ryby” organizowane przez Koło Wędkarskie nr 7 „Srzan” |
2003/2004 | Szymańska Karolina | I miejsce | VI edycja konkursu „Czyste wody zdrowe ryby” organizowane przez Koło Wędkarskie nr 7 „Srzan” |
2003/2004 | Kuźma Tomasz | I miejsce | VI edycja konkursu „Czyste wody zdrowe ryby” organizowane przez Koło Wędkarskie nr 7 „Srzan” |
2003/2004 | Koba Agnieszka | I miejsce | VI edycja konkursu „Czyste wody zdrowe ryby” organizowane przez Koło Wędkarskie nr 7 „Srzan” |
2003/2004 | Dykman Mikołaj | II miejsce | VI edycja konkursu „Czyste wody zdrowe ryby” organizowane przez Koło Wędkarskie nr 7 „Srzan” |
2001/2002 | Zespół „TRICK” | wyróżnienie | I Przegląd Teatrzyków Obcojęzycznych organizowany przez Gimnazjum Nr 8 w Rzeszowie |
1996/1997 | Leniar Mateusz | laureat | Międzywojewódzki Konkurs Teatrów Dziecięcych |